Šobrīd WordPress ir vispopulārākā un biežāk lietotā satura pārvaldības sistēma (CMS) pasaulē. Daudzi varētu jautāt - kāpēc? Kādas ir WordPress mājas lapas priekšrocības un kādēļ mājas lapas izstrādē priekšroku dot šim nevis citam satura pārvaldības rīkam?

Šajā bloga rakstā iepazīstināsim ar TOP5 iemesliem, kādēļ izvēlēties tieši WordPress mājas lapu izveidi.

  1. Vienkāršums un elastīgums;
  2. Ērtums;
  3. Atbalsts;
  4. Drošība;
  5. Integrācija.

Vienkāršums un elastīgums |#1 iemesls

Atšķirībā no citām satura pārvaldības sistēmām, WordPress mājas lapas vai bloga izveide ir ievērojami vienkāršāka. Obligāti nav jāveic izmaiņas kodā, nav jālejuplādē un jākonfigurē sistēmas kods. WordPress saviem lietotājiem piedāvā  jau gatavas pamatfunkcijas kā piemēram mājas lapu skaitījumu skaitu vai komentāru pievienošanu.

WordPress mājas lapas ir arī vienkārši pielāgojamas. Ne reizi vien ir nācies dzirdēt par gadījumiem, ka mājas lapu, kas veidota pie viena izstrādāja, pēc dažiem gadiem cits izstrādātājs nevar uzlabot. Tā noteikti nebūs ar WordPress mājas lapām, jo tās ir iespējams ļoti viegli, bez darbības traucējumiem nodot uzturēšanā, pārvaldībā vai pilnveidē kādam citam pakalpojuma sniedzējam.

WordPress satura pārvaldības sistēma sniedz iespēju izveidot gan unikālu mājas lapu, gan arī izmantot jau gatavās veidnes, kā arī piedāvā dažādus paplašinājumus un citus risinājums, kas ir pielāgojami visām vēlmēm un teju jebkurai biznesa situācijai, t. sk. e-komercijai.

Ērtums | #2 iemesls

Kā otro iemeslu WordPress izmantošanai,  līdzās vienkāršumam un elastīgumam, noteikti ir jāmin tā ērtumu. Šī satura vadības sistēma ir lietotājam draudzīga, intuitīva un viegli apgūstama gandrīz ikvienam. Lietotāja līmenī to var apgūt pat dažu minūšu laikā, un ļoti populāra ir WordPress instalēšanas pamācība pa soļiem, kas ieguvusi apzīmējumu  “WordPress instalēšana 5 minūšu laikā” jeb WordPress 5-minute install.

Atbalsts | #3 iemesls

Bieži vien dažādu uzdevumu veikšanā ir nepieciešama palīdzība un atbalsts. Izņēmums nav arī mājas lapu izstrādes process.  WordPress satura vadības sistēma lietotājiem piedāvā dažāda veida atbalstu gan mājas lapu izstrādē, gan lietošanā. Noderīgu atbalstu ir iespējams saņemt no klientu atbalsta speciālistiem, kā arī no citiem sistēmas lietotājiem, kuri ir aktīvi īpaši izveidotajā WordPress  atbalsta forumā.

Drošība | #4 iemesls

Kopš WordPress ir kļuvis par vispopulārāko satura pārvaldības rīku, nenoliedzami tas ir kļuvis arī par vienu no iecienītākajiem hakeru uzbrukumu objektiem. Bet nav pamata lielām raizēm, jo tieši šī iemesla dēļ WordPress mājas lapās nepārtraukti tiek uzlabota drošība, piedāvājot arvien jaunus mājas lapas aizsardzības risinājumus, piemēram, dažādus drošības spraudņus. Lai parūpētos par lietotāju mājas lapu drošību, WordPress ir izveidojis drošības vadlīnijas, kuras ir brīvi pieejamas ikvienam interesantam, kā arī automātiski paziņo tā lietotājiem par pieejamajiem atjauninājumiem, kuru aktivizācija palīdzēs nodrošināt ērtu un drošu turpmāko mājas lapas darbību.

Protams, lietotāji tiek aicināti ievērot arī dažādus preventīvos pasākumus, kas dod iespēju samazināt mājas lapas uzlaušanas riskus, piemēram, nelejuplādēt mājas lapas paplašinājumus no neuzticamām vietnēm vai avotiem.

Integrācija | #5 iemesls

Mūsdienās mājas lapa nav paredzēta tikai informatīvās funkcijas realizēšanai. Tās mērķis ir plašāks - sniegt atbalstu klientu apkalpošanas, mārketinga un  arī pārdošanas speciālistiem uzņēmuma stratēģisko mērķu īstenošanā. Atšķirībā no citam platformām, WordPress piedāvā iespēju integrēt dažādus nepieciešamus rīkus, piemēram, e-pasta mārketinga rīkus - Aweber vai Mailchimp, u.c., kas veicina veiksmīgu uzņēmuma darbības nodrošināšanu.

WordPress risinājumu izstrādē un esošo risinājumu uzlabošanā piedalās labākie programmēšanas nozares speciālisti un eksperti. Tāpēc noteikti var apgalvot, ka WordPress attīstās un iet līdzi laikam, piedāvājot arvien jaunus un unikālus risinājumus. Tāpēc mēs, sem.lv komanda, rekomendējam investēt jaunas WordPress mājas lapas izveidē, kas var kļūt par jūsu uzņēmuma attīstības pamatu un veicinātāju.

Nepieciešama palīdzība WordPress mājas lapas izstrādē? Sazinies ar mums.